آبسردکن پنج شیر گروه صنعتی آزتک

آبسردکن استیل 5 شیر از جمله تجهیزات سرمایشی و برودتی جدید عرضه شده به بازار می باشد. این محصول با توجه به داشتن مخزن بزرگ 100 لیتری و 5 عدد شیر برای اماکن عمومی مانند خیابان های شلوغ، مساجد، مدارس بزرگ، دانشگاه ها، تفرجگاه ها، محیط های گردشگری و ... مناسب می باشد. بهره گیری از قطعاتی مانند کندانسور پرقدرت، موتور سرماساز خارجی، بدنه و مخزن ضد زنگ به همراه شیر ضد چکه و جوشکاری بدون حضور گاز اکسیژن نهایت کیفیت را در این آبسردکن به ارمغان آورده است.

در این دستگاه از درجه 1 ترین و بروزترین قطعات همانند موتور سرمایشی وارداتی، شبکه خنک کننده، کندانسور قدرتمند، بدنه و مخزن استیل Stainless ، فن شبکه از نوع دمنده یا الکتروژن و ... استفاده شده است.

علاوه بر موارد ذکر شده، این آبسردکن با استفاده از مواد و متریال باکیفیت طی فرایندی به طور کامل ایزوله و عایق بندی شده تا بدین ترتیب کاربر بتواند بدون هیچ محدودیتی از آن در فصل تابستان و در اقلیم های گرم بهره ببرد.

آبسردکن 5 شیر
آب سردکن 5 شیر
آبسردساز 5 شیر
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
خرید آنلاین محصول
تلفن های تماس مشاوره و فروش : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱ و ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱

۷٫۱۰۰٫۰۰۰ تومان

مشخصات فنی

بدنه و مخزن ضد زنگ


بدنه و مخزن یکی از مهمترین قطعاتی است که در آبسردکن مورد استفاده قرار می گیرد. آب محصولی است که توسط این دستگاه تولید شده و مصرف کننده از آن بهره گیری می کند؛ از این رو استانداردهای بهداشتی و عدم نفوذ آلودگی به قسمت های داخلی از جمله مخزن از اهمیت بالایی برخوردار است. در آبسردکن استیل 5 شیر هر دو بدنه و مخزن از جنس استیل استنلس خالص می باشد که تحت هیچ شرایطی دچار زنگ زدگی، خوردگی و یا پوسیدگی نمی شود. همچنین مخزن دستگاه از نظر بهداشتی با دقت زیادی کنترل کیفیت شده است تا بدین ترتیب طعم، رنگ و بوی در آب تولیدی ایجاد نشود.

کنداسنور


تجهیزات سرمایشی از قطعات و بخش های مختلفی تشکیل شده که هر کدام نقشی در تامین آب و خنک کردن آن بر عهده دارند. از جمله مهم ترین قطعه ای که می توان به آن اشاره کرد کندانسور نام دارد.

در شبکه خنک کننده که در مقابل مخزن قرار دارد گاز خنک کننده عبور می کند. این گاز به هنگام رسیدن به مخزن دمای خنک خود را به مخزن و آب داخل آن انتقال می دهد و در عوض گرمای آب را به خود جذب می کند؛ بدین ترتیب فرایند خنک سازی آب اتمام می یابد.

توجه داشته باشید که گاز خنک کننده در اصل یک نوع مایع تبرید است و کندانسور با اعمال فشار زیاد آن را به گاز تبدیل می کند. اهمیت این موضوع باعث شده تا در آبسردکن استیل 100 لیتری از کندانسور با فین آلومینیومی بهره گیری شود. همچنین موتور بکار رفته در این کندانسور از نوع موتوژن می باشد که توسط شرکت موتوژن تبریز طراحی و تولید می شود. این موتور از نظر توان دارای Horsepower بالایی بوده و در اثر عملکرد طولانی مدت به سختی دچار اختلال یا خرابی می شود.

بررسی فن پشت شبکه


همانگونه که در بخش قبلی بررسی شد شبکه خنک کننده وظیفه دارد گاز را در داخل خود به گردش در بیاورد تا بدین ترتیب فرایند خنک سازی آب انجام شود. بعد از اتمام کار دمای گاز بالا می رود به همین دلیل در قسمت پشت شبکه یک یا چند فن بزرگ قرار داده می شود تا با کارکرد خود شبکه را خنک کنند.

شرکت تولید کننده بهره گیری از دو نوع فن دمنده و الکتروژن را امکان پذیر کرده تا کاربر بتواند نوع فن را به سفارش خود انتخاب کند.

موتور سرمایشی


یکی دیگر از قطعات تاثیر گذار در کیفیت و کارکرد دستگاه موتور سرماساز می باشد، که برای خنک سازی آب مورد استفاده قرار می گیرد. بالا بودن تعداد شیر ها باعث شده تا شرکت تولید کننده با توجه به واردات و موجودی انبار یکی از موتور قدرتمند وارداتی از نوع تکامسه، کلترون و یا دانفوس دانمارک را مورد استفاده قرار دهد. این موتورهای رتبه quality بالایی داشته و دارای استاندارد ISO 9001 می باشند.

ایزولاسیون و عایق بندی


آبسردکن و دیگر تجهیزات سرمایشی دارای قطعات مختلفی هستند که بیشتر آنها دست به دست هم در فرایند خنک سازی را به پیش می برند. آبسردکن بدنه استیل بیشتر در مکان های عمومی مانند خیابان، حیاط مدارس و … که در معرض تابش نور خورشید قرار دارند استفاده می شود از این رو باید نهایت عایق بندی در آن اعمال شود تا دمای آب داخل مخزن در کوتاه مدت گرم نشود. در غیر اینصورت موتور، کندانسور و فن خنک کنند باید دائمی کار کنند که در این حالت عمر مفید آنها کاهش می یابد.

نگاه کلی به دستگاه


آبسردکن استیل 5 شیر با ظرفیت 100 لیتر به راحتی با اتصال به لوله کشی آب شهری راه اندازی می شود. برق مصرفی این دستگاه از نوع 220 ولت شهری می باشد؛ از این رو کاربر می تواند آن را در هر مکانی که پریز برق وجود دارد استفاده کند.

اتصالات تمامی قطعات و بخش های مختلف به شیوه جوشکاری آرگون بدون حضور گاز اکسیژن انجام شده است که امکان زنگ زدگی و خوردگی در آن صفر می باشد.

گارانتی و خدمات مشتری


آبسردکن استیل 5 شیر دارای مخزنی به ظرفیت 100 لیتر بوده که مناسب برای مکان های عمومی می باشد. این دستگاه دارای 12 گارانتی شامل تمامی قطعات بوده و به همراه  1دهه خدمات مشتری ارائه می شود.

این وبسایت توسط تیم تخصصی کمپانی آزتک ترکیه طراحی و اجراء شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به  گروه صنعتی آزتک میباشد
طراحی شده با
نماد اعتماد