آبسردکن فانتزی دو حالته

دستگاه آبسردکن فانتزی دو حالته ارزان

آبسردکن دو حالته سفید رنگ
آبسردکن دو حالته آزتک
آبسردکن دو حالته Aztech دارای قیمت ارزان  در مقابل کارکرد و کیفیت می باشد. این آب سردکن محصول کشور ترکیه بوده و توسط گروه صنعتی اسکندری بصورت انحصاری وارد کشور گردیده است.

یکی از خصوصیات مهم آبسردکن دو حالته آزتک داشتن یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش واقعی است. شما میتوانید از این آبسردکن تا سالیان سال بدون نگرانی از خدمات پس از فروش استفاده کنید. آبسردکن Aztech با تولید آب سرد و آب گرم بهداشتی برای استفاده در انواع اماکن عمومی و تجاری ایده آل است.

کارخانه سازنده این آبسردکن از چندین سال سابقه در امر تولید دستگاه های خنک کننده و لوازم خانگی برخوردار بوده و با کیفیت ترین نوع آبسردکن های فانتزی را تولید میکند. آبسردکن فانتزی آزتک دارای دو شیر خروجی آب خنک و داغ می باشد. خروجی آب گرم این محصول جهت تهیه نسکافه ، چای و ... مورد استفاده قرار میگیرد.

آبسردکن فانتزی دو حالته آزتک خصوصیات اتصال به بطری آب و آب شهری بهره مند می باشد. شما میتوانید این آبسردکن را به آب شهری متصل کنید تا در هیچ زمان محدودیت تامین آب نداشته باشید. بطری آب نیز این امکان راه به استفاده کننده از دستگاه میدهد تا در زمان های نبود آب بتواند از آب ذخیره شده در بطری آب دستگاه استفاده نماید.

بدنه بیرونی آبسردکن آزتک از ای بی اس تشکیل شده است. بدلیل خاصیت بدنه ای بی اس بدنه دستگاه در مقابل خط ، خش و ضربه بسیار بادوام بوده و آسیب پذیری آن نزدیک به صفر است. همچنین شستشوی کامل دستگاه به آسانی فراهم است.
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۱٫۳۵۰٫۰۰۰ تومان
خرید کالای اصل و با کیفیت همواره باعث آسودگی خاطر و رضایتمندی مصرف کننده میگردد
تلفن های تماس مشاوره و فروش : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱ و ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱
آبسردکن دو حالته آزتک دارای یخچال جادار برای نگهداری میوه جات و نوشیدنی ها است. ظرفیت یخچال این آبسردکن نسبت به یخچال سایر آبسردکن ها بزرگتر می باشد. لازم به ذکر است که یخچال آبسردکن های چینی اشباع شده در ایران به قدری کوچک هستند که از آن نمیتوان به اندازه یک یخچال واقعی بهره مند شد. شما میتوانید انواع خوردنی ها را تا مدت زمان طولانی بدون نگرانی از فاسد شدن آنها داخل یخچال این آبسردکن نگهداری کنید.
دارا بودن یخچال جداگانه

دارا بودن یخچال جادار

آبسردکن دوحالته آزتک آب را میتواند از منبع آب جداگانه تامین کند. شما میتوانید بدون صرف هزینه های اضافه و لوله کشی آب مورد نیاز خود را به کمک منبع خارجی تامین کنید. از دیگر ویژگیهای آبسردکن های منبع دار میتوان به قابلیت استفاده از آب معدنی به جای آب شهری اشاره کرد.
قابلیت اتصال به منبع جداگانه

قابلیت اتصال به منبع جداگانه

آبسردکن ارزان قیمت آزتک میتواند آب گرم و آب سرد را بصورت همزمان تولید کند. این قابلیت به شما کمک میکند تا علاوه بر تولید و تامین آب سرد و آب یخ برای روزهای گرم تابستانی ، به تولید آب گرم برای تهیه نوشیدنی های گرم نیز استفاده کنید.
یکی از خصوصیات آبسردکن آزتک توانایی آن به جوش رساندن کامل آب است. با توجه به مزاج ایرانیان ، تمایل این افراد برای استفاده از آب جوش برای تهیه چای بیشتر از آب گرم است. این آبسردکن برخلاف سایر آبسردکن ها آب را کاملاً به جوش می آورد.
قابلیت به نقطه جوش رساندن

به نقطه جوش رساندن آب

یکی از ویژگی های ظاهری آبسردکن آزتک بی شک نوع ساختار بدنه و جنس محصول است. بدنه این آبسردکن از ABS ساخته شده است. با توجه به دوام بالای بدنه در مقابل خط ، خش و ضربه شما به راحتی میتوانید از این محصول در مکان های پر رفت و آمد مانند مطب های پزشکی ، دفاتر و اداره جات ، سالن های ورزشی و تفریحی و ... استفاده کنید.
جنس بدنه داخلی محصول

جنس بدنه داخلی و خارجی

فیلم آبسردکن ارزان

ویژگی آبسردکن دو حالته
Model no. AWD9020
این وبسایت توسط تیم تخصصی کمپانی آزتک ترکیه طراحی و اجراء شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به  گروه صنعتی اسکندری میباشد
طراحی شده با
نماد اعتماد