انواع دستگاه کره گیر خانگی و صنعتی برای کره گیری

امروزه گروه صنعتی آزتک بعد از تولید انواع لوازم سرمایشی ، اقدام به تولید انواع دستگاه کره گیر خانگی و صنعتی نموده است. دستگاه های کره گیر گروه صنعتی آزتک در انواع ظرفیت های مختلف ، بسته به نیاز استفاده کنندگان گرامی ساخته شده اند. شما میتوانید از انواع کره گیر ۲۰ لیتری ، ۳۰ لیتری ، ۵۰ لیتری ، ۶۰ لیتری برای تهیه و تولید انواع کره طبیعی سنتی و صنعتی استفاده نمایید. البته لازم به توضیح است که دستگاه های کره گیر تا ظرفیت ۶۰ لیتر برای استفاده های متداول خانگی و فروشگاهی پیشنهاد میشود ؛ اما درصورتیکه مایل به دستگاه تولید کره در ظرفیت های بالاتر هستید میتوانید از کره گیر های ۱۰۰ لیتر به بالا استفاده نمایید. کره گیر ۱۰۰ لیتری و به بالا را میتوان در انواع مصارف فروشگاهی ، دامداری و ... استفاده کرد.

دستگاه های کره گیر خانگی

کره گیر ۷ لیتری
دستگاه کره گیر ۷ لیتری

کره گیر ۱۳ لیتری
دستگاه کره گیر ۱۳ لیتری

کره گیر ۲۰ لیتری
کره گیر ۲۰ لیتری

دستگاه های کره گیر صنعتی

کره گیر ۳۰ لیتری
کره گیر ۳۰ لیتری
تولید دوغ و کره همزمان
عدم لرزش هنگام کارکرد
کارکرد بی خطر
کره گیر ۴۰ لیتری
بدنه با دوام
کره گیر ۴۰ لیتری
۱ سال گارانتی معتبر
استفاده بعنوان دوغ زن
کره گیر ۶۰ لیتری
پیشنهاد شده توسط ما
کره گیر ۶۰ لیتری
موتور با کیفیت ایرانی
بدنه استیل با کیفیت
کره گیر ۲۰۰ لیتری
مناسب برای درآمدزایی متوسط
لورم ایپسوم
لورم ایپسوم
کره گیر ۶۰ لیتری
کره گیر ۱۰۰ لیتری
کره گیر ۴۰ لیتری
بزرگ و کارا
بسیار بادوام
بدون ایجاد صدا و لرزش

آشنایی با آنواع کره گیر های گروه صنعتی آزتک

کره گیر ها ، دستگاهایی با ظرفیت های متفاوت هستند که با استفاده از نیروی گریز از مرکز، قابلیت گرفتن چربی ماست  و شیر را دارند. ظرفیت متنوع این کره گیر ها  طوری است که به راحتی می توان از آنها در خانه یا مغازه و کارگاه های لبنیاتی هم استفاده کرد.

هم اکنون دو نوع کره گیر یعنی کره گیر بالازن و کره گیر پایین زن وارد بازار مصرفی شده است که بسیاری از کاربران در نهایت رضایت از آنها استفاده می کنند.

کره گیر چیست

شاید در بین شما خوانندگان عزیز کسانی باشند که با روش های سنتی کره گیری آشنایی داشته باشند و یا از نزدیک شاهد کره گیری مادربزرگ هایشان بوده اند که چقدر با مشقت و سختی مشک ها و کره گیر های دستی را با ماست و آب پر می کردند و چندین ساعت به تکان دادن آن مشغول می شدند تا در نهایت بتوانند کره رو آمده را از داخل مشک ها جمع آوری کنند ولی همه این خاطرات در روزهای گذشته مانده است ، روزهایی که هنوز خبری از انرژی برق در روستا ها نبود و چنین دستگاه هایی هم اختراع نشده بودند. زنان روستایی با جمع آوری این کره ها می توانستند غذای روزمره خود را درست کنند همچنین برای صرف صبحانه هم از آن استفاده می کردند ولی اکنون که تکنولوژی پیشرفت کرده، با وجود انرژی برق دستگاه هایی هم اختراع شده اند که تمامی فرایند کره گیری و سایر فرآوری های لبنیاتی را آسانتر از گذشته کرده است.

درست است که با روی کار آمدن کره گیر های صنعتی ، شرایط  سخت به دست آوردن فراوده های لبنی به پایان رسید ولی مصارف روزانه مردم برای داشتن غذای سالم و ارگانیگ جزو نیازهای ضروری بسیاری از مصرف کننده گان شده است و نیاز مبرم مردم باعث شد تا مخترعین به فکر راهکارهای نوین تری باشند.

کره گیر های خانگی در اندازه و ظرفیت های متفاوت بهترین کاربرد را در این زمینه دارند. مصرف کنندگان زیادی هستند که با تهیه یکی از این دستگاه های کوچک خانگی  ترجیح می دهند. جالب است بدانید که استقبال بی نظیر مصرف کنندگان باعث شده است که تولیدکنندگان زیادی  هم در زمینه تولید کره گیر های خانگی و فروشگاهی فعالیت کنند. گروه صنعتی آزتک یک از کمپانی های معتبر در ساخت دستگاه های صنعتی و خانگی است که توانسته است نقش مهمی در تامین نیازهای مصرفی خانوارها داشته باشد .

کره گیر ها صنعتی و خانگی در دو نوع بالازن و پایین زن ساخته شده اند البته نا گفته نماند که هر کدام  از این دستگاه ها ویژگی های (معایب و مزایای) متفاوتی دارند که در ادامه مقاله تمامی آنها را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

کره طبیعی

« کره طبیعی »

ویژگی های کره گیر های پایین زن برقی

در انتهای مخزن این دستگاه های کره گیر یک موتور گرداننده تعبیه شده است که بعد از ریختن دوغ یا شیر به چرخش در می آیند به طوری که بعد از کمی کار متوجه تجمع چربی های شناور بر روی شیر و یا دوغ خواهید شد جالب است است بدانید روش کار این کره گیر ها دقیقا مشابه ماشین های لباسشویی است ولی نوع پروانه کره گیر ها تیز تر است و قابلیت تولید کره را دارد.

گروه صنعتی آزتک این دستگاه های کره گیر  را در انواع ۲۰ لیتری ، ۳۰ لیتری ، ۴۰ لیتری ، ۶۰ لیتری ، ۱۰۰ لیتری و ۲۰۰ لیتری طراحی و تولید کرده است.

ویژگی های کره گیر های پایین زن برقی

تفاوت کره گیر های گروه صنعتی آزتک با سایر کره گیر های موجود در بازار

اگر به عنوان یک خریدارکننده وارد بازارمصرفی شوید قطعا با انواع مختلفی از این دستگاه ها روبرو خواهید شد چون شرکت ها و وارد کننده های زیادی هستند که به کار تولید و یا پخش دستگاه های لبنی صنعتی مشغولند. اما بدون شک قابل اعتماد بودن دستگاه ، احتمال خرابی و یا عدم کیفیت محصول خریداری شده که می تواند مطابق با استاندارهای روز جهانی نباشد ، دغدغه بسیاری از شما خریداران محترم است مخصوصا اگر شرکت تولید کننده یا وارد کننده ، هیچ مسئولیتی در قبال کالای فروخته شده را تضمین نکند و به خریداران گارانتی و خدمات پس از فروش معتبری ارائه ندهد. این یعنی از دست دادن پول و احساس پشمیانی شدید به خاطر عدم آگاهی  که  در این زمینه داشته اید همه این ها دست به دست هم داده و باعث فریب شما  می شود.

 

این در حالی است که گروه صنعتی آزتک تمامی محصولات خود را 12 ماه گارانتی بی قید و شرط کرده ضمن اینکه بعد از اتمام گارانتی به مدت 10 سال هم خدمات پس از فروش دارد.

نمایندگان فعال و معتبری هم از طرف این کمپانی بزرگ در بیشتر استان های کشور فعالیت دارند که به تمامی خریداران محترم خدمات ارائه می دهند یعنی تمام خدمات گارانتی و یا خدمات پس از فروش در این نوع نمایندگی ها برای تمام کاربران قابل دسترسی است.

 

فروشگاه اینترنتی aztech-co.ir یکی از فروشگاه های معتبر کشور عزیزمان است که دارای نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی رسانه های دیجیتالیست و به صورت کاملا  قانونی امکان خرید و سفارش انواع دستگاه های صنعتی و خانگی  را در اختیار مصرف کنندگان گذاشته است.

این وبسایت توسط تیم تخصصی کمپانی آزتک ترکیه طراحی و اجراء شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به  گروه صنعتی آزتک میباشد
طراحی شده با
نماد اعتماد