انواع دستگاه کره گیر خانگی و صنعتی برای کره گیری

امروزه گروه صنعتی اسکندری بعد از تولید انواع لوازم سرمایشی ، اقدام به تولید انواع دستگاه کره گیر خانگی و صنعتی نموده است. دستگاه های کره گیر گروه صنعتی اسکندری در انواع ظرفیت های مختلف ، بسته به نیاز استفاده کنندگان گرامی ساخته شده اند. شما میتوانید از انواع کره گیر ۲۰ لیتری ، ۳۰ لیتری ، ۵۰ لیتری ، ۶۰ لیتری برای تهیه و تولید انواع کره طبیعی سنتی و صنعتی استفاده نمایید. البته لازم به توضیح است که دستگاه های کره گیر تا ظرفیت ۶۰ لیتر برای استفاده های متداول خانگی و فروشگاهی پیشنهاد میشود ؛ اما درصورتیکه مایل به دستگاه تولید کره در ظرفیت های بالاتر هستید میتوانید از کره گیر های ۱۰۰ لیتر به بالا استفاده نمایید. کره گیر ۱۰۰ لیتری و به بالا را میتوان در انواع مصارف فروشگاهی ، دامداری و ... استفاده کرد.
کره گیر ۳۰ لیتری
کره گیر ۳۰ لیتری
تولید دوغ و کره همزمان
عدم لرزش هنگام کارکرد
کارکرد بی خطر
کره گیر ۲۰ لیتری
کره گیر ۲۰ لیتری
مناسب برای درآمدزایی متوسط
کارایی بالا
موتور همزن با کیفیت
کره گیر ۴۰ لیتری
بدنه با دوام
کره گیر ۴۰ لیتری
۱ سال گارانتی معتبر
استفاده بعنوان دوغ زن
کره گیر ۶۰ لیتری
پیشنهاد شده توسط ما
کره گیر ۶۰ لیتری
موتور با کیفیت ایرانی
بدنه استیل با کیفیت
کره گیر ۲۰۰ لیتری
مناسب برای درآمدزایی متوسط
لورم ایپسوم
لورم ایپسوم
کره گیر ۶۰ لیتری
کره گیر ۱۰۰ لیتری
کره گیر ۴۰ لیتری
بزرگ و کارا
بسیار بادوام
بدون ایجاد صدا و لرزش
یکی از خصوصیات دستگاه های ساخت و تولید کره گروه صنعتی اسکندری تکفاز بودن آنهاست ؛ این بدان معنیست که شما میتوانید کره گیر های ساخت گروه صنعتی اسکندری را به برق 220 ولت شهری متصل کرده و از آن استفاده نمایید. بدنه کره گیرهای تولیدی این کارخانه از استیل خالص با رعایت اصول بهداشتی طراحی و تولید شده است. کارکرد این کره گیرها به کمک سیستم تسمه و فولی و با همراهی همزن مونوپلاستیک بهداشتی انجام می پذیرد.

راندمان کره گیرهای خانگی و صنعتی اسکندری حدود 95 بوده و در حدود 40 دقیقه میتوانند اقدام به تولید کره طبیعی نمایند. طرز کار این دستگاه ها به این صورت است که پس از تزریق حدود ۸۵ درصد ماست ، ۱۰ درصد آب خنک و ۵ درصد یخ حبه ای به محفظه دستگاه ، دکمه شروع به کار آن زده میشود و پس از گذشت بازه زمانی ۴۰ دقیقه ، کره و دوغ طبیعی از محفظه درونی خارج میشود. کاکرد دستگاه ها بصورت کاملاً اتوماتیک و بدون ایجاد هیچگون لرزش و سرصدا می باشد.
این وبسایت توسط تیم تخصصی کمپانی آزتک ترکیه طراحی و اجراء شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به  گروه صنعتی اسکندری میباشد
طراحی شده با
نماد اعتماد