دستگاه یخساز 50 کیلوگرم صنعتی

یخساز 50 کیلویی صنعتی یک دستگاه تولید یخ  حبه ای همه تن حریف است! این محصول بدلیل آرگونومی طراحی منحصر بفرد آن در مکان های صنعتی بسیار کارا بوده و دارای طول عمر زیاد و دوام بالا می باشد. به ادعای استفاده کنندگان این دستگاه یخساز جان سختی آن در مقابل کارکرد 24 ساعته باعث شهرت دستگاه شده است. استفاده از این یخساز در مکان هایی مانند رستوران های بزرگ ، هتل ها ، کافی شاپ های بزرگ ، کارخانه جات و ... مناسب می باشد. از دیگر خصوصیات بارز این یخساز میتوان به امکان استفاده از آن در مناطق گرمسیری اشاره کرد.

 

بدنه یخساز صنعتی 50 کیلویی از استیل خالص ساخته شده است. استیل استفاده شده در ساخت بدنه این دستگاه از درجه یک ترین استیل های خارجی است. به همین دلیل است که بدنه این یخساز علاوه بر دوام بالا، امکان زنگ زدگی در آن وجود ندارد.

 

دومین خصوصیت این یخ ساز امکان اتصال آن به شیر آب شهری است. این قابلیت شما را از پر کردن روزانه مخزن آب دستگاه بی نیاز میکند. به کمک این قابلیت شما میتوانید به راحتی فقط دستگاه را به آب شهری و برق متصل کنید تا به صورت خودکار عملیات تولید یخ را بصورت اتوماتیک انجام دهد.

 

به واسطه وجود کنترلر اختصاصی ، امکان تولید یخ در سایزهای مختلف توسط این یخساز مقدور است. برای استفاده از این قابلیت شما فقط با فشردن یک کلید میتوانید انواع یخ ، در سایزهای مختلف را تولید کنید.

 

یخساز 50 کیلویی دارای 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد که بدون هیچ قید و شرطی محصول شما را تضمین میکند.

یخساز صنعتی 50 کیلویی
یخساز 50 کیلویی صنعتی
یخساز 50 کیلویی استیل صنعتی
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
خرید کالای اصل و با کیفیت همواره باعث آسودگی خاطر و رضایتمندی مصرف کننده میگردد
تلفن های تماس مشاوره و فروش : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱ و ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱

۱۹٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

ویژگی یخساز 50 کیلو

کارکرد کاملاً خودکار


کارکرد یخساز 50 کیلویی صنعتی بصورت کاملاً خودکار بوده و با تامین آب مصرفی شروع به کار میکند. تامین یخ یخساز بصورت کاملا بوده و این عمل تا زمان پرشدن کامل باک یخ دستگاه انجام میپذیرد. توجه به این نکته ضروری است که در زمان پر شدن باک ، دستگاه بصورت اتوماتیک به حالت آماده به کار میرود و درصورت کاهش حجم یخ تولید شده در باک ، دستگاه بصورت خودکار شروع به کار میکند.

50KG Aztech ice maker
مشاهده انواع یخساز
این وبسایت توسط تیم تخصصی کمپانی آزتک ترکیه طراحی و اجراء شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به  گروه صنعتی آزتک میباشد
طراحی شده با
نماد اعتماد