دستگاه یخساز 40 کیلوگرم رستورانی

یخساز 40 کیلویی رستورانی همانطور که از نام و ابعاد آن مشخص است ، برای استفاده های نیمه صنعتی و رستورانی مورد استفاده قرار میگیرد. صد البته که یخساز 40 کیلویی برای استفاده در منزل نیز مناسب بوده و از آن میتوان برای استفاده شخصی نیز بهره جست. جنس بدنه این یخساز از نوع استیل برش خورده بوده و این موضوع زیبایی منحصربفردی نه آن بخشیده است .

 

سیستم کارکرد یخساز 40 کیلیویی رستورانی بصورت کاملاً اتوماتیک بوده و نیازی به نصب و راه اندازی تخصصی ندارد. برای استفاده از این یخساز فقط کافیست آن را به برق شهری متصل کنید تا آن اقدام به تولید یخ حبه ای در کوتاه ترین زمان ممکن نماید. این دستگاه یخساز بهترین ماشین تولید یخ از لحاظ کارایی میباشد و جهت استفاده در رستوران ها ، کافی شاپ ها ، هتل ها و ... مورد استفاده قرار میگیرد.

 

یخساز 40 کیلویی آزتک ساخت ترکیه ، دارای پنجره خروجی برای مشاهده نمای داخلی دستگاه هست. این یخساز از توانایی تولید یک قالب یخ در حدود 15 دقیقه برخوردار بوده آنها را در باک خود ذخیره میکند. باک این یخساز میتواند یخ را تا چندین روز - بدون ذوب شدن آنها - نگهداری کند.

 

یکی از خصوصیات یخساز رستورانی 40 کیلویی آزتک ، داشتن یکسال گارانتی واقعی و ده سال خدمات پس از فروش است. این میزان گارانتی و خدمات پس از فروش در هیچکدام از یخسازهای موجود در بازار ایران وجود ندارد و برای یخسازهای آزتک ساخت ترکیه یک امتیاز مثبت می باشد. گارانتی یخساز 40 کیلویی آزتک خیال مصرف کننده را در مورد پشتیبانی دستگاه تا چندین سال متوالی آسوده میکند.

یخساز 40 کیلویی رستورانی
یخساز 40 کیلویی ساخت ترکیه
یخساز 40 کیلویی آزتک
نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
خرید کالای اصل و با کیفیت همواره باعث آسودگی خاطر و رضایتمندی مصرف کننده میگردد
تلفن های تماس مشاوره و فروش : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱ و ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱

ناموجود!

۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

ویژگی های یخساز ۴۰ کیلویی

قابلیت قرارگیری داخل کابینت


یخساز 40 کیلویی آزتک با توجه به طول و عرض مناسب خود از قابلیت جای گذاری در داخل کابینت برخوردار می باشد و این کار تاثیرات منفی بر کارکرد دستگاه یخساز بوجود نمی آورد. شما به سادگی هرچه تمام میتوانید یخساز 40 کیلویی آزتک را داخل کابینت آشپزخانه خود قرار دهید.

کارکرد کاملاً اتوماتیک


کارکرد این دستگاه یخساز بصورت کاملاً خودکار بوده و با اتصال آن به آب و برق شروع به کار میکند. در زمان پرشدن باک یخ ، یخساز بصورت کاملاً خودکار به حالت آماده کار رفته و در زمان کاهش یخ جبه ای موجود در باک ، دستگاه بصورت اتوماتیک اقدام به تولید یخ حبه ای میکند.

یخساز 40 کیلویی معرفی شده دارای تکنولوژی کاهش میزان نویز و صدا بوده و استفاده از آن در اماکن عمومی و خصوصی بسیار مناسب است. تولید یخ در این دستگاه یخساز تنها در زمان خروج نهایی یخ انجام میگیرد و در طول مدت کارکرد نویز از خود بروز نمیدهد.

عدم تولید نویز و صدا


یخ های تولید شده توسط یخساز 40 کیلویی از کیفیت قابل قبولی برخوردار بوده و ار درصد سرمایش بالایی برخوردار هستند. یکی از مزیت های یخ های تولید شده توسط یخساز های آزتک ، بلوری بودن آنهاست. بسیاری از یخساز های چینی یخ را بصورت سفیدرنگ تولید میکنند

تولید یخ بلوری


یکی از مزیت های یخساز های آزتک ، داشتن یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش است. دارا بودن گارانتی این محصول خیال استفاده کننده از دستگاه را در مورد خرابی آسوده میکند. گارانتی یخساز از زمان خرید شروع شده و تا یکسال ادامه می یابد.

یکسال گارانتی و ده سال خدمات


امکان قرار دادن در کابینت
کارکرد اتوماتیک
کارکرد بدون لرزش
تولید یخ بلوری
گارناتی و خدمات پس از فروش معتبر

فیلم یخساز رستورانی


40KG Aztech ice maker AIM9015
مشاهده انواع یخساز
این وبسایت توسط تیم تخصصی کمپانی آزتک ترکیه طراحی و اجراء شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به  گروه صنعتی آزتک میباشد
طراحی شده با
نماد اعتماد