یخساز خانگی 15 کیلویی

دستگاه یخساز 15 کیلوگرم خانگی رومیزی ارزان

یخ ساز 15 کیلویی رومیزی ساخت ترکیه
یخساز 15 کیلویی ارزان آزتک
ویژگی های یخساز ۱۵ کیلویی
یخساز 15 کیلویی رومیزی آزتک نسبت سایر یخسازهای آزتک قیمت ارزان داشته و برای استفاده های خانگی ( غیر صنعتی ) کاربرد دارد. این دستگاه یخساز با توجه به ظرفیت نسبتاٌ مناسب خود در سایر مکان ها مانند هتل ها ، کافی شاپ ها ، غذاخوری ها و ... استفاده میشود. سیستم کاری این یخساز بصورت خودکار بوده و با وارد کردن آب به مخزن آن شروع به تولید یخ حبه ای خوراکی و بهداشتی میکند.

یکی از خصوصیات بارز یخساز خانگی 15 کیلویی قابلیت حمل و نقل آسان آن است. شما با توجه به نیاز خود میتوانید یخساز خانگی 15 کیلویی آزتک را به آسانی از مکانی به مکان دیگر انتقال دهید.

دومین قابلیت شاخص این یخساز میتوان به امکان تولید حجم نسبتاً بالای یخ اشاره کرد. تولید حجم بالای یخ در این دستگاه با مصرف بسیار کم انرژی انجام می پذیرد. به توضیح دیگر میتوان عنوان کرد که یخساز 15 کیلویی آزتک با توجه به مصرف کم برق میتواند انبوهی از یخ حبه ای خوراکی بهداشتی را برای شما تولید کند.

بدنه داخلی یخساز خانگی آزتک از ABS بوده و بدنه خارجی آن از استیل شکیل ساخته شده است. بدنه خارجی دستگاه بدلیل خاصیت استیل به هیچ وجه زنگ نمیزند و زیبایی خود را از دست نمیدهد. لازم به ذکر است که بدنه بیرونی دستگاه ضد خش نیز می باشد.

با توجه یه ایزوله بودن محفظه داخلی این یخساز امکان اتلاف انرژی داخل باک آن بسیار پایین بوده و درصورت خاموش کردن دستگاه یخ های موجود در باک تا چندین روز بدون تغییر شکل ظاهری ( ذوب شدن ) داخل محفظه باقی میمانند.
یخساز 15 کیلویی آزتک برای استفاده های خانگی ( غیر صنعتی ) کاربرد دارد. این دستگاه یخساز با توجه به ظرفیت نسبتاٌ مناسب خود در سایر مکان ها مانند هتل ها ، کافی شاپ ها ، غذاخوری ها و ... استفاده میشود. سیستم کاری این یخساز بصورت خودکار بوده و با وارد کردن آب به مخزن آن شروع به تولید یخ حبه ای خوراکی و بهداشتی میکند.

قابلیت تولید یخ از آبمیوه

قابلیت تولید یخ آبمیوه
یخساز خانگی 15 کیلویی از توانایی تولید یخ در دو سایز مخترف برخوردار است. تولید یخ حبه ای خوراکی در دو سایز مختلف برای افرادی که برای مصرف خانگی اقدام به تولید یخ میکنند بسیار کاربردی می باشد. شما میتوانید با توجه به نوع مصرف خود یخ حبه ای کوچک و یا بزرگ را تولید نموده و استفاده فرمایید.
تولید خ در دو سایز

تولید یخ در دو سایز متفاوت

بدنه بیرونی این یخساز از استیل باکیفیت و براق تشکیل شده است. بدنه این دستگاه در مقابل عواملی مانند ضربه و خط و خش مقاوم بوده و مستحکم می باشد. با توجه به خاصیت استیل ، این یخساز هیچگاه دچار مشکلاتی مانند از زنگ زدگی نمیشود.
بدنه بیرونی یخساز 15 کیلو

جنس بدنه بیرونی یخساز خانگی

بدنه این یخساز از ABS ساخته شده است. بدنه داخلی و باک این دستگاه با توجه به دستورات بخشنامه های بهداشتی ساخته شده است. با توجه به جنس بدنه داخلی محصول یخ های ذخیره شده در دستگاه به هیچ وجه به سلامتی انسان مضر نبوده و بهداشتی می باشند.
بدنه داخلی یخساز خانگی

جنس بدنه داخلی یخساز خانگی

این یخساز در هنگام کارکرد دارای کمترین میزان صدا بوده و بدون لرزش می باشد. در حال حاظر بسیاری از یخسازهای چینی موجود در بازار در هنگام کارکرد صدا و لرزش بالا از خود بروز میدهند که این موضوع سبب کوتاهی طول عمر دستگاه شده و موجب ایجاد مزاحمت های صوتی میگردد.
کارکرد اتوماتیک

کاکرد بدون صدا و لرزش

نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
۴٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان
خرید کالای اصل و با کیفیت همواره باعث آسودگی خاطر و رضایتمندی مصرف کننده میگردد
تلفن های تماس مشاوره و فروش : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱ و ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱

فیلم یخساز رومیزی ارزان

15KG Aztech ice maker AIM9010
این وبسایت توسط تیم تخصصی کمپانی آزتک ترکیه طراحی و اجراء شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به  گروه صنعتی اسکندری میباشد
طراحی شده با
نماد اعتماد