دستگاه یخساز 10 کیلویی کوچک

یخساز 10 کیلویی برای مصارف کم و محدود توسط کمپانی آزتک طراحی شده است. این دستگاه از ابعاد کوچک برخوردار بوده و بطبع با توجه به ابعاد کوچک آن از ظرفیت باک کمتری نیز برخوردار است. یخساز آزتک جهت استفاده در منازل مسکونی با نفرات کم طراحی شده و استفاده از آن بسیار آسان است. جهت تولید یخ توسط یخساز کوچک 10 کیلویی آزتک فقط کافیست آب آن را تامین کرده و دوشاخه آن را به پریز برق متصل کنید.

 

بدنه خارجی یخساز 10 کیلویی از استیل شکیل ساخته شده است که در مقابل عوامل طبیعی ، ( مانند خط و خش ) بسیار مستحکم است. بدلیل زیبایی منحصربفرد و ابعاد دستگاه ، آن را میتوان بر روی اوپن آشپزخانه نیز قرار داد. لازم به ذکر است که این یخساز دارای کمترین میزان صدا بوده و کارکرد آن باعث ایجاد مزاحمت صوتی نمیشود.

 

بدنه داخلی یخساز 10 کیلوگرم از ABS ساخته شده است. بدنه ای بی اس بدلیل بهداشتی بودن برای این یخساز مناسب بوده و استفاده از آن به سلامتی انسان مضر نیست.

 

فرایند تولید یخ در این دستگاه یخساز بصورت کاملاً اتوماتیک انجام میپذیرد و در زمان پرشدن باک دستگاه ، اپراتور دستگاه را به واسطه تولید صدا باخبر میکند. پس از تخلیه شدن باک یخ توسط اپراتور ، فرایند تولید یخ بصورت اتوماتیک توسط یخساز انجام می پذیرد.

 

شایان ذکر است که این دستگاه یخساز دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش واقعی می باشد.

یخساز کوچک 10 کیلویی
یخساز 10 کیلویی کوچک
یخساز 10 کیلویی آزتک

نام و نام خانوادگی :

شماره تلفن همراه :

شهر محل سکونت :

قیمت برای مصرف کننده

خرید کالای اصل و با کیفیت همواره باعث آسودگی خاطر و رضایتمندی مصرف کننده میگردد

تلفن های تماس مشاوره و فروش : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱ و ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱

۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

ویژگی یخساز 10 کیلویی

ابعاد کوچک


یخساز 10 کیلویی آزتک ترکیه با توجه به ابعاد کوچک خود برای استفاده در منازل کوچک با نفرات کم مناسب است. لیکن امکان قرار دادن آن داخل انواع کابینت های آشپزخانه امروزی امکان پذیر بوده و تاثیرات منفی بر کارکرد دستگاه یخساز بوجود نمی آورد.

این دستگاه یخساز کوچک از قابلیت تولید یخ در دو سایز متفاوت برخوردار است. قابلیت تولید یخ در دو سایز متفاوت با توجه به نیازهای استفاده کنندگان به این دستگاه یخساز افزوده شده است. شما میتوانید بنا به مصرف خود یخ حبه ای کوچک و یا بزرگ را تولید نموده ، استفاده فرمایید.

سیستم کارکرد یخساز ده کیلویی بصورت کاملاً اتوماتیک می باشد. مکانیزم تولید یخ این دستگاه بصورتی است که زمان پرشدن باک یخ بصورت اتوماتیک خاموش میگردد و در صورت کاهش یخ موجود در  باک دستگاه ، روشن شده و بصورت کاملاً اتوماتیک عملیات تولید یخ را انجام میدهد.

کارکرد کاملاً اتوماتیک


تبدیل آبمیوه به یخ خوراکی


یخساز 10 کیلویی آزتک از قابلیت تبدیل آبمیوه و شربت به یخ خوراکی برخوردار است. برخی از استفاده کنندگان از دستگاه یخساز مخصوصاً کافی شاپ ها ، تمایل به تولید یخ آماده از آبمیوه دارند. ویژگی ذکر شده در یخساز 10 کیلویی آزتک ترکیه وجود دارد.

دارای کمترین میزان نویز و صدا


این یخساز دارای کمترین میزان نویز و صدا در هنگام کارکرد و تولید یخ حبه ای می باشد. با بررسی های تخصصی میتوان ذکر کرد که یخساز های آزتک کم صدا ترین دستگاه در میان یخسازهای خارجی است و استفاده آن در فضاهای آرام پیشنهاد میشود.

تولید یخ حبه ای در دو سایز مختلف


ظرفیت مناسب باتوجه به ابعاد
تولید یخ در دو سایز مختلف
کارکرد کاملاً اتوماتیک
تولید یخ از آبمیوه
کمترین میزان نویز و صدا
10KG Aztech ice maker AIM9015 -MINI
مشاهده انواع یخساز
این وبسایت توسط تیم تخصصی کمپانی آزتک ترکیه طراحی و اجراء شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به  گروه صنعتی آزتک میباشد
طراحی شده با
نماد اعتماد