هیتر المنتی آزتک

بخاری برقی المنتی کم مصرف

بخاری برقی آزتک
بخاری المنتی کم مصرف

بخاری برقی ( یا هیتر تابشی ) وسیله ایست که برای گرم کردن محیط های کوچک خانگی و اداری استفاده میشود. بخاری برقی Aztech ساخت ترکیه یکی از کم مصرف ترین و با کیفیت ترین هیتر تابشی موجود در کشور می باشد و به همت گروه صنعتی آزتک بصورت انحصاری وارد کشور گردیده است.

 

از ویژگی های اصلی این گرماساز برقی میتوان به مواردی مانند قابلیت کنترل روشن و خاموش شدن تک تک المنت ها ، فن برای انتقال گرما به فواصل دور ، پایه های جدا شونده برای استفاده از بخاری به عنوان بخاری ایستاده یا دیواری ، ترموستات برای روشن و خاموش شدن هیتر بصورت خودکار ، رطوبت ساز مخصوص برای تولید هوای مطبوع و ... اشاره کرد.

نام و نام خانوادگی :
شماره تلفن همراه :
شهر محل سکونت :
قیمت برای مصرف کننده
خرید کالای اصل و با کیفیت همواره باعث آسودگی خاطر و رضایتمندی مصرف کننده میگردد
تلفن های تماس مشاوره و فروش : ۶۶۹۱۶۲۱۶-۰۲۱ و ۶۶۹۱۶۲۱۵-۰۲۱

۱٫۴۰۰٫۰۰۰ تومان

ویژگی بخاری برقی المنتی
ویژگی بخاری تابشی المنتی Aztech
آزتکنام برند
آلمانساخت
ترکیهمونتاژ
AEH-9030مدل
تابشی و فن دارنحوه حرارت دهی
220  ولت خانگیبرق مصرفی
4 عددتعداد المنت های حرارتی
استیل ضد زنگجنس بدنه
72 سانتی مترارتفاع بخاری
28 سانتی مترعرض بخاری
72 سانتی مترطول بخاری
8 کیلوگرموزن هیتر
100 درصدراندمان
یکساله گروه صنعتی آزتکگارانتی
ویژگی بخاری تابشی المنتی Aztech
آزتکنام برند
آلمانساخت
ترکیهمونتاژ
AEH-9030مدل
تابشی و فن دارنحوه حرارت دهی
220  ولت خانگیبرق مصرفی
4 عددتعداد المنت های حرارتی
استیل ضد زنگجنس بدنه
72 سانتی مترارتفاع بخاری
28 سانتی مترعرض بخاری
72 سانتی مترطول بخاری
8 کیلوگرموزن هیتر
100 درصدراندمان
یکساله گروه صنعتی آزتکگارانتی

با توجه به مصرف بالای برق در بخاری های برقی چینی ، بخاری برقی آزتک ترکیه دارای کمترین میزان مصرف برق است. کارخانه Aztech در زمان تولید هیتر آن را بصورتی طراحی کرده است تا دارای کمترین مصرف برق باشد. این بخاری به فن هایی مجهز است که وظیفه آنها انتقال هوای گرم تولید شده به فواصل نسبتاً دور از محل استقرار دستگاه میباشد. این فن ها نیز در واقع جهت سریعتر گرم شدن محیط و کاهش مصرف برق بر روی دستگاه تعبیه شده اند.

مصرف کم برق

این هیتر برقی از قابلیت اتصال بر روی دیوار و ارتفاعات برخوردار است. این قابلیت برای کسانی که به دنبال خرید هیتر برقی با پایه های جداشونده جهت نصب بر روی دیوار هستند بسیار مناسب است. شما میتوانید هیتر برقی آزتک را بر روی هر سطحی نصب کرده و از آن استفاده کنید.

قابلیت نصب هیتر روی دیوار

بخاری تابشی المنتی آزتک ترکیه به فن های انتقال دما و گرما برخوردار است. فن های ذکر شده از قدرت پرتاب هوای بالایی برخوردار بوده و میتوانند گرمای تولیدشده توسط المنت را به فواصل دورتر از محل نصب بخاری انتقال دهند. شما میتوانید فن ها را بسته به نیاز خود روشن یا خاموش کنید.

مجهز به فن های انتقال گرما

المنت های آلمانی با کیفیت

یکی از خصوصیات بخاری برقی آزتک ، استفاده از المنت های گرمایشی ساخت آلمان است. المنت های این بخاری برقی از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده و طول عمر نسبتاٌ بالایی دارند. کلیه المنت های این گرماساز به ولوم های کنترلی متصل بوده و استفاده کننده از دستگاه به آسانی میتواند تک تک المنت های دستگاه را روشن و خاموش نماید.

مجهز به ترموستات دما

بخاری المنتی آزتک به ترموستات دما مجهز است. این ترموستات وظیفه روشن و خاموش کردن هیتر را بصورت خودکار بر عهده دارد. به توضیحی دیگر به کمک ترموستات هیتر میتوان مدت زمان روشن و خاموش بودن آن را تعیین کرد و به این طریق میتوان دمای محیط را ثابت نگهداشت.

صفحه اصلی وبسایت
این وبسایت توسط تیم تخصصی کمپانی آزتک ترکیه طراحی و اجراء شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به  گروه صنعتی آزتک میباشد
طراحی شده با
نماد اعتماد