یخساز سامسونگ

نوشته شده در : ۱۳۹۸٫۰۴٫۲۵
احتمالا آوازه سامسونگ که یک برند معروف و بسیار باکیفیتیست به گوش بسیاری از شما رسیده است،  سامسونگ یک کمپانی مشهور کره ای برای تولید دستگاه های خانگی است که تمام محصولات اورجینال آن در داخل کشور کره جنوبی به تولید می رسد. نام و آوازه این برند محبوب باعث شده است که بسیاری از  سودجویان در صدد راه انداختن سیاه بازی های تبلیغاتی باشند و  دستگاه های بی کیفیت خود را ، با سوء استفاده از برند سامسونگ، به مردم غالب کنند.
برای مثال در این قسمت از مقاله در مورد یخساز خانگی سامسونگ، صحبت می کنیم. برخلاف  تصور بسیاری از مردم ، دستگاهی به نام یخساز خانگی سامسونگ اصلا در لیست دستگاه های تولید شده کمپانی سامسونگ، وجود ندارد یعنی اصلا  توسط این شرکت چنین دستگاهی تولید نمی شود، این قابلیت فقط در یخچال های خانگیسامسونگ قابل اجراست. مسئله ای که عموم مردم به آن باور دارند این است که، این افراد شیفته برندها هستند و بدون هیچ تحقیق و بررسی خاصی، غول تبلیغات فروشندگان را می خورند و در حقیقت، چیزی که نصیبشان می شود محصولات فیک و بدل یخسازهای سامسونگ ساخت چین ، خواهد بود.
یخساز سامسونگ
« یخساز سامسونگ »
گروه صنعتی اسکندری در راستای تحقق نیاز مصرف کنندگان که تهیه یک یخساز استاندارد و با کیفیت است، یخسازهای آزتک را به بازار مصرفی عرضه کرده است.این یخ سازهای کوچک خانگی، در کشور ترکیه و تحت لیسانس ایتالیا تولید و مونتاژ می شوند و از کیفیت بسیار خوبی برخوردارند.
یخساز های خانگی که در دو مدل 15 کیلویی و 10 کیلویی تولید می شوند قابلیت این را دارند، در هر شبانه روز به اندازه 10 الی 15 کیلو یخ تولید کنند، یخ هایی که کاملا  شفاف و بلوری و بدون برفک هستند.
جالب است بدانید که به غیر از آب معمولی می توانید، آب میوه هم در مخزن این یخسازها بریزید تا لذت خوردن ، آب میوه های یخی و میوه ای را نیز احساس کنید.
بدنه بیرونی تمام یخسازهای خانگی گروه صنعتی اسکندری از استیل است که  مقاومت دستگاه را در برابر  ضربه و زنگ زدگی تضمین می کند ضمن اینکه بدنه داخلی این دستگاه ها نیز از ABS است که نه تنها مقاومت بسیار بالایی دارد بلکه  به هیچ عنوان پوسیده هم نمی شود.
کمپرسور یخسازهای کوچک خانگی کاملا استاندارد و با کیفیت بوده و کارآیی دستگاه را سالیان سال مصرف کننده تضمین می کند.
از آنجایی که ابعاد این نوع یخ سازها کوچک است و جای کمتری را می گیرند به نام یخسازهای رومیزی هم مشهور هستند به طوری که حتی می توانید آنها را به راحتی در داخل کابینت های آشپزخانه هم جا دهید.
تمام استانداردهای جهانی در فرآیند تولید یخسازهای کوچک خانگی رعایت شده است.
از مزیت های این یخسازها که بسیار کارآیی هم دارد این است که می توانید قالب یخ ها در سه اندازه حبه ایی کوچک، حبه ایی متوسط و حبه ایی درشت، تنظیم کرده تا یخ  تولید شده در اندازه دلخواه شما باشد.
این یخسازهای خانگی قابلیت این را دارند که به صورت تمام اتوماتیک کار کنند یعنی چنانچه مخزن دستگاه از یخ پر شود،  روند تولید یخ متوقف می شود.
عایق بندی بدنه این دستگاه ها کوچک یخساز طوری است که حتی در صورت  قطعی برق به مدت 48 ساعت هم نه تنها ، یخ ها ذوب نمی شوند بلکه حالت اولیه خود به شکل حبه های کوچک یخی حفظ می کنند.
گروه صنعتی اسکندری ده ها نمایندگی فعال در اقساء نقاط کشور دارد  و در راستای توسعه اهداف خود که همانا پیشرفت صنعت کشور عزیزمان ایران است ، نزدیک به سه دهه ، در این زمینه فعالیت گسترده دارد و خود یکی بزرگترین تولیدکنند گان دستگاهای برودتی است که یخسازهای کوچک و با کیفیت آزتک را هم به صورت کاملا انحصاری ، وارد بازار ایران کرده است.
این یخسازهای خانگی نسبت به یخسازهای دیگر که در بازار موجود هستند کمترین برق را مصرف می کنند و بالاترین راندمان را در تولید یخ دارند.
12 ماه گارانتی بی قید و شرط و 10 سال خدمات پس از فروش تنها گوشه ای از اعتبار گروه صنعتی اسکندری که به همراه این دستگاه کوچک خانگی ارائه می شود.
این وبسایت توسط تیم تخصصی کمپانی آزتک ترکیه طراحی و اجراء شده است
تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به  گروه صنعتی اسکندری میباشد
طراحی شده با
نماد اعتماد